Fotím, protože mě to baví

 

Jsem nadšený fotograf z Plzně. Věnuju se především svatebnímu, rodinnému a lifestyle focení. Fotografií se zabývám více než 10 let. Vytvářím živé a barevné fotografie, které na první pohled zaujmou, a které zachycují přirozené emoce.


Mohl bych tu psát o tom, jak jsem už od malička věděl, že budu fotograf. Ne, nevěděl a dostal jsme se k tomu vlastně náhodou.

Kdysi jsem od rodičů dostal svojí první zrcadlovku a zkoušel fotit všechno, co mi přišlo pod ruku. Nastavení foťáku jsem moc nerozumněl a tak mě nebavilo, že výsledné fotky nejsou takové, jaké jsem si představoval. Foťák tedy putoval na pár let do skříně.

Až když jsem se začal víc věnovat mému obrovskému koníčku, rybaření, bylo třeba úlovky zaznamenat v pořádné kvalitě na pořádný foťák a ne jen rozmazanou fotkou na mobil. Zrcadlovka se tedy dostala zpátky na světlo světa, já začal zkoumat, jak vlastně fotografie vzniká, jak foťák správně nastavit a najednou vznikla nová láska k fotce. Od té doby s sebou foťák tahám v podstatě pořád.

Fotky mají úspěch a bylo tedy logickým krokem, nenechat si krásné obrázky jen pro sebe, ale dělat jimi radost i ostatním a taky si tím i něco vydělat.

Nebaví mě dělat škrobené pózy, ze kterých jsou všichni akorát nervózní. Přitom přirozené fotografie a momentky dokáží mnohem lépe popsat Váš příběh. Takže umělé úsměvy, strnulé pózy a podobné věci u mě moc nenajdete. Jestli chcete fotografie plné radosti, smíchu a přirozenosti, tak jste tu správně.

Kamarádi o mě říkají, že jsem přátelský, přívětivý a vtipný (a taky když se rozpovídám, nevím kdy přestat 😀 ), takže věřím, že výsledkem nebude jen focení, které jste tak nějak mlčky vydrželi, ale bude to příjemně strávený čas, na který budete rádi vzpomínat.

Vy tak budete mít vzpomínky (v paměti, počítači či na papíru) a já radost, že jsem někomu vykouzlil úsměv na tváři.

Samozřejmostí je individuální přístup a dodání upravených fotografií v co nejkratším možném termínu

RECENZE

Focení s Mírou jsme si velmi užili a i naše malá byla spokojená. Oceňujeme profesionální a velmi vstřícný přístup pana fotografa.Měl mnoho tipů na parádní podzimní fotky a výsledek byl skvělý. Určitě jsme se nenechali fotit naposledy 🙂
IMG_0588-Internet-2
Petr F.
Děkuji za krásné fotky. ❣️ Příjemně strávený čas s milým fotografem. 📸
IMG_8091
Niki D.
Podzimní foceni jsme si všichni velice užili, a to včetně naši 2,5 leté dcery. Když se spojí Mírova nápaditost, originalita a preciznost, vzniknou krásné rodinné fotky. Děkujeme a těšíme se na příště 🙂
IMG_0498-Internet-2
Eva F.

Jak se vám fotky líbí? Kdy si objednáte na své focení? Přece hned teď.

Tak neváhejte a rovnou si o termín pište.


KONTAKT