ČKD – Často kladené dotazy

Odkud jsi? Můžeme si tě objednat i mimo Plzeň?

 Samozřejmě ano. Primárně tedy fotím v západních Čechách. Ale objednat si mě můžete kamkoliv po ČR i do zahraničí. Při delší cestě jen musím připočíst nějakou tu korunu na dopravu. 

Co si mám vzít na sebe?

  Co se týká oblečení, v jednoduchosti je krása. Preferuji spíše jednobarevné oblečení bez vzorů a nápisů přes celou mikinu.
Přírodní barvy jsou top a  pokud budete všichni barevně sladění, bude to skvělý 😉 Ale všechna pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Takže pokud máte k nějaké značce nebo barvě nějaký vztah, tak si to na sebe vemte. Je mnohem důležitější vyjadřovat sebe a svou osobnost a hlavně se v tom, co máte na sobě, cítit dobře.To samé platí nejen pro oblečení. Jezdíte na kole, hrajete fotbal, rádi pouštíte draka nebo jste třeba vášnivý šachysta? Zamyslete se nad tím, co máte rádi a co vás vystihuje. Klidně si vemte nějakou rekvizitu, která dotváří vaší osobnost.

  

Kde bude focení probíhat?

 

Na místě focení se spolu domluvíme. Pokud chcete je možné fotit u vás doma, ale pokud to jen trochu jde, nejraději fotím v exteriéru. Pokud nemáte nějaké vámi vybrané místo, určitě spolu na nějaké vhodné přijdeme.

  

Neumím pózovat. Je to problém?

 

Není, naopak. U mě nemusíte pózovat vůbec. Škrobené pózy nemám moc rád, tak raději fotím spíše momentky. Nějaké lehké vedení ode mě čekat můžete, ale rozhodně vás nebudu půl hodiny štelovat do nějakých nepřirozených postojů 🙂

 

Jak dostanu své fotky?

 

Fotografie odevzdávám pomocí soukromé webové galerie, kterou nenajde nikdo, kdo od vás nemá odkaz. V této galerii jsou fotografie napořád nahrány v nejvyšší kvalitě vhodné na tisk a fotky si můžete kdykoliv stáhnout. Pokud budete mít zájem, zabývám se i tiskem fotografií. Několik fotek ode mě dokonce dostanete v rámci balíčku zdarma. Takže už jen dát do rámu a hurá s nimi na zeď.

 

Můžu si u tebe nechat fotky vytisknout?

  Určitě, fotografie patří na papír. Není problém tisknout fotky jakéhokoliv rozměru. Samozřejmostí jsou i fotoobrazy, fotoknihy, leporela, fotokalendáře a podobně. Ceny jsou individuální. Záleží totiž na velikosti tisku, kvalitě papíru a dalších věcech.

 

Co když nastanou komplikace, kvůli kterým nebude možné fotit?

 

Počasí si dělá co chce a s tím nic nenaděláme. A s tím ostatním si vždycky nějak poradíme. Případně co nejdřív domluvíme nový termín, který vám bude vyhovovat. Ale rýmička mi ve focení rozhodně nezabrání 😀

 

Jakou máme záruku, že dostaneme po zaplacení své fotografie?

 

Pokud by se tak nestalo, velmi rychle bych přišel o dobrou pověst, a to si vážně nemohu dovolit. Mou pověst si můžete ověřit v rencenzích na facebooku nebo googlu 🙂

Pokud jste na této stránce nenašli odpověď na své otázky, neváhejte mi napsat.